POSTS
22
آوریل 2020
دی تی اس
PORTFOLIO
SEARCH
SHOP
  • Your Cart Is Empty!

حمل کم هزینه ( اکونومی )

هرگاه مرسوله شما دارای وزن یا حجم غیر متعارف می باشد ارسال آن طبق روش های حمل سریع هوایی و زمینی پر هزینه خواهد بود ،خدمات حمل اکونومی شرکت دی تی اس راهکار مناسبی جهت ارسال کالای سنگین می باشد .

حمل سریع هوایی ( اکسپرس )

شرکت دی تی اس با ارائه خدمات اکسپرس مرسولات شما را در مبدا دریافت و روز بعد به گیرنده در مقصد تحویل می نماید.چنانچه زمان تحویل مرسوله برای شما اولویت اصلی می باشد استفاده از خدمات اکسپرس این شرکت پاسخگوی نیاز شما خواهد بود.

جمع آوری

خدمات جمع آوری شرکت دی تی اس این امکان را به شما می دهد تا همه روزه درخواست جمع آوری مرسولات خود را به ما اعلام نمایید.درخواست شما می تواند در مکان و زمان مورد نظرتان انجام پذیرد.چنانچه ارسال مرسولات شما به صورت روزانه انجام می شود بدون نیاز به تماس تلفنی امکان برنامه ریزی و زمان بندی مناسب وجود دارد.واحد خدمات مشتریان این شرکت طبق برنامه زمانی زیر پاسخگوی نیاز شما خواهد بود.

بیمه کالا

هرگاه قصد ارسال مرسوله ارزشمند را به مقصد درخواه خود دارید و نگران بروز خطرات احتمالی و آسیب دیدن آن می باشید شرکت دی تی اس با ارائه خدمات بیمه کالا از بروز ضرر و زیان احتمالی شما جلوگیری می نماید. نرخ بهره مندی از خدمات بیمه کالا بر اساس ارزش کالای ارسالی با رعایت اصول بسته بندی منا سب محاسبه و اعلام خواهد شد .

حمل بار سنگین

هرگاه قصد ارسال مرسوله ای را دارید که وزن جرمی یا وزن حجمی آن بالای صد کیلوگرم می باشد می توانید از خدمات حمل بار سنگین شرکت دی تی اس استفاده نمایید.شرکت دی تی اس پس از رعایت اصول بسته بندی اقدام به حمل اختصاصی مرسوله مشتریان خود می نماید .

حمل ویژه

چنانچه قصد ارسال و تحویل مرسوله ای را در زمان مشخص با شرایط خاص دارید خدمات حمل ویژه شرکت دی تی اس بهترین پیشنهاد ما می باشد.

خدمات پرداخت - قرارداد

چنانچه شرکت شما با شرکت دی تی اس دارای قرارداد رسمی جهت همکاری می باشد این امکان را خواهید داشت تا درپایان هرماه نسبت به پرداخت صورت حساب خود اقدام نمایید.

توزیع

هرگاه مرسوله شما در مقصد آماده توزیع و تحویل به گیرنده می باشد امکانات متعدد شرکت دی تی اس موجب آرامش خاطر گیرنده شما خواهد بود.شرکت دی تی اس جهت جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی طبق هماهنگی با گیرنده اقدام به توزیع مرسوله می نماید. ضمناً چنانچه گیرنده در مقصد حضور نداشته باشد و یا به تعطیلات رفته باشد امکان نگهداری مرسوله در دفتر نمایندگی این شرکت تا زمان بازگشت وی وجود خواهد داشت.شایان ذکر است قبل از تحویل مرسوله در مقصد شرکت دی تی اس این امکان را به فرستنده می دهد تا نسبت به درخواست عودت مرسوله به خود یا تحویل در مکان دیگر و یا دریافت حضوری توسط گیرنده اقدام نماید.

انبارداری

شرکت DTS با بهره مندی از فضای مناسب و نیروهای متخصص امکان انبارداری و توزیع مطلوب کالاهای شما را فراهم می آورد.همواره این امکان را خواهید داشت تا به نحوه دلخواه خود یا بر اساس پیشنهادهای خود چیدمان کالاهای مورد نظر را در انبار این شرکت انجام داده و توزیع آن را بر اساس نیازهای خود مدیریت نماید.بادر اختیار داشتن امکانات جهت مشاهده و پیگیری کالاهای خود بهترین راهکار جهت توزیع ،نگهداری و ارتقاء تجارت شما وجود خواهد داشت.

خدمات پرداخت - پس کرایه

هزینه ارسال در زمان تحویل مرسوله در مقصد از گیرنده دریافت خواهد .

خدمات پرداخت - نقدی

در زمان دریافت یا تحویل مرسوله هزینه ارسال توسط فرستنده یا گیرنده به صورت نقدی پرداخت می گردد.